ورود به سامانه
نام کاربری
رمز ورود


معرفی داوران بخش کاریکاتور دومین دوره جشنواره هنری "حرکت"تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۵
سید مسعود شجاعی‌ طباطبایی، بهرام عظیمی و جمال رحمتی به عنوان داوران بخش کاریکاتور دومین دوره جشنواره هنری ایران خودور، "حرکت" انتخاب و معرفی شدند.
سید مسعود شجاعی طباطبایی، بهرام عظیمی و جمال رحمتی به عنوان داوران و هیات انتخاب بخش کاریکاتور دومین جشنواره هنری ایران‌خودرو انتخاب و معرفی شدند تا این فستیوال هنری در دومین گام خود مانند دوره اول جزو برنامه‌های موفق هنری سال باشد.
 
در فراخوان جشنواره "حرکت" سه موضوع " عشق به خودرو"، " خودرو ملی، زندگی ایرانی"، "ایران خودرو در سراسر ایران" برای هنرمندان عکاس، " ایران خودرو، نگاه به آینده"، " تولید و اشتغال، توسعه پایدار"، " صنعت خودرو و تعاملات بین‌المللی" موضوعات مطرح‌شده برای طراحی پوستر و موضوع مسابقه کاریکاتور "اخلاق رانندگی" تعیین شده است.
 
هنرمندان برای حضور در این جشنواره از زمان اعلام فراخوان  تا اول بهمن 96 فرصت دارند آثار خود را به سایت www.Artikco.ir ارسال کنند. همچنین اطلاعات بیشتر درباره این جشنواره و جوایز آن را نیز از طریق همین سایت یا دبیرخانه دائمی آن کسب کنند. زمان اتمام فراخوان غیرقابل تمدید است.
 
زمان برگزاری نمایشگاه24 و 25 بهمن و همزمان با همایش بین‌المللی صنعت خودرو در سالن همایش‌های برج میلاد خواهد بود. مراسم اختتامیه این برنامه هنری نیز هفدهم بهمن در سالن شهناز خانه هنرمندان برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با تلفن86072602 تماس بگیرند.حامیان جشنواره
نشـانی دبیرخانه

تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان شهید حسینی، کوچه اعرابی۶، پلاک دوم، طبقه دوم

تلفن: ۰۲۱۸۶۰۷۲۶۰۲