ورود به سامانه
نام کاربری
رمز ورود


برگزیدگان دومین جشنواره حرکت معرفی شدندتاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۸
آثار رسیده به دبیرخانه جشنوراه حرکت، داوری و نفرات برگزیده و همچنین آثار راه یافته به دبیرخانه این جشنواره مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی دومین جشنواره حرکت، با اتمام زمان ارسال آثار به دبیرخانه دومین دوره جشنواره هنری ایران خودرو، "حرکت " ، آثار انتخاب و سپس داوی آنها انجام شد که طی آن نفرات برتر و نیز آثار راه یافته به نمایشگاه جشنواره و آثار منتخب برای چاگ در کتاب جشنواره مشخص شدند.

سیف‌الله صمدیان، علیرضا کریمی‌صارمی و آرمان استپانیان داوران بخش عکس، سید مسعود شجاعی‌ طباطبایی، بهرام عظیمی و جمال رحمتی به عنوان داوران بخش کاریکاتور دومین دوره جشنواره هنری ایران خودور، "حرکت" و مجید عباسی، کسری عابدینی و ایمان صفایی داوران بخش پوستر این دوره از جشنواره بودند.

محمد افلاک از کرج نفر اول، امیر دهقان از تهران نفر دوم و مهناز یزدانی از اصفهان نفر سوم و احسان گنجی از دهدشت کهکیلویه و بویراحمد شایسته تقدیر بخش کاریکاتور شناخته شدند. نفر اول تا سوم بخش عکس به ترتیب مجید شقاقی فلاح از مشهد، بابک کنعانی نوتاش از تهران و افشین میرزایی از رشت هستند که در کنار این سه نفر رومین محتشم از ارومیه نیز جایزه بخش آزاد جشنواره را به خود اختصاص داد. در بخش پوستر داوران جشنواره هیچ اثری را مستحق دریافت جایزه نفر اول تشخیص ندادند ولی حسن حسنی از تهران جایزه دوم و سیدعباس دهقان جایزه نفر سوم را دریافت خواهند کرد.

در فراخوان جشنواره «حرکت» سه موضوع « عشق به خودرو»، « خودرو ملی، زندگی ایرانی»، «ایران خودرو در سراسر ایران» برای هنرمندان عکاس، « ایران خودرو، نگاه به آینده»، « تولید و اشتغال، توسعه پایدار»، « صنعت خودرو و تعاملات بین‌المللی» موضوعات مطرح‌شده برای طراحی پوستر و موضوع مسابقه کاریکاتور «اخلاق رانندگی» تعیین شده است.

همچنین اطلاعات بیشتر درباره این جشنواره و جوایز آن را نیز از طریق همین سایت یا دبیرخانه دائمی آن کسب کنند. زمان برگزاری نمایشگاه ۲۴ و ۲۵ بهمن و همزمان با همایش بین‌المللی صنعت خودرو در سالن همایش‌های برج میلاد خواهد بود. مراسم اختتامیه این برنامه هنری نیز هفدهم بهمن در سالن شهناز خانه هنرمندان برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با تلفن ۸۶۰۷۲۶۰۲ تماس بگیرند.

 
حامیان جشنواره
نشـانی دبیرخانه

تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان شهید حسینی، کوچه اعرابی۶، پلاک دوم، طبقه دوم

تلفن: ۰۲۱۸۶۰۷۲۶۰۲