ورود به سامانه
نام کاربری
رمز ورود


تمدید مهلت ارسال اثر به حرکت | چهارشنبه ساعت 12 شب سایت بسته خواهد شدتاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۱
مهلت ارسال اثر به دبیرخانه جشنواره حرکت به مدت 5 روز تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی دومین جشنواره حرکت، با توجه به حجم بالای ارسال آثار به دبیرخانه جشنوراه حرکت و به خاطر رعایت حال هنرمندان که به خاطر برخی مشکلات در اینترنت کشور طی هفته‌های گذشته، مهلت ارسال آثار به سایت این جشنواره به مدت 5 روز تمدید شد.

تاکنون نزدیک به 1500 اثر به دبیرخانه این جشنواره رسیده است و هنرمندان باز هم از این جشنواره مانند دروه قبل حمایت کردند و به همین خاطر مهلت ارسال آثار به جشنواره به مدت 5 روز تمدید شد و هنرمندان می‌توانند تا 5 بهمن آثار خود را در سایت جشنواره به آدرس www.Artikco.ir   بارگذاری کنند. ساعت 12 شب چهارشنبه سایت بسته خواهد شد.

سیف‌الله صمدیان، علیرضا کریمی‌صارمی و آرمان استپانیان داوران بخش عکس، سید مسعود شجاعی‌ طباطبایی، بهرام عظیمی و جمال رحمتی به عنوان داوران بخش کاریکاتور دومین دوره جشنواره هنری ایران خودور، "حرکت" و مجید عباسی، کسری عابدینی و ایمان صفایی داوران بخش پوستر این دوره از جشنواره هستند.

در فراخوان جشنواره «حرکت» سه موضوع « عشق به خودرو»، « خودرو ملی، زندگی ایرانی»، «ایران خودرو در سراسر ایران» برای هنرمندان عکاس، « ایران خودرو، نگاه به آینده»، « تولید و اشتغال، توسعه پایدار»، « صنعت خودرو و تعاملات بین‌المللی» موضوعات مطرح‌شده برای طراحی پوستر و موضوع مسابقه کاریکاتور «اخلاق رانندگی» تعیین شده است.

همچنین اطلاعات بیشتر درباره این جشنواره و جوایز آن را نیز از طریق همین سایت یا دبیرخانه دائمی آن کسب کنند. زمان برگزاری نمایشگاه ۲۴ و ۲۵ بهمن و همزمان با همایش بین‌المللی صنعت خودرو در سالن همایش‌های برج میلاد خواهد بود. مراسم اختتامیه این برنامه هنری نیز هفدهم بهمن در سالن شهناز خانه هنرمندان برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با تلفن ۸۶۰۷۲۶۰۲ تماس بگیرند.

 
حامیان جشنواره
نشـانی دبیرخانه

تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان شهید حسینی، کوچه اعرابی۶، پلاک دوم، طبقه دوم

تلفن: ۰۲۱۸۶۰۷۲۶۰۲